Nr  1. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  11 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 4 x 50m zmienny  11 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m dowolny  11 - 12 lat
Nr  6. Chłopców, 200m dowolny  11 - 12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 12 lat
Nr  12. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 12 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m dowolny  12 - 13 lat
Nr  14. Chłopców, 50m dowolny  12 - 13 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  11 - 12 lat
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  11 - 12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 12 lat
Nr  20. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 12 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  13 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  13 lat
Nr  23. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 12 lat
Nr  24. Chłopców, 100m dowolny  11 - 12 lat
Nr  25. Dziewcząt, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  26. Chłopców, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  27. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  28. Chłopców, 4 x 100m dowolny  12 - 13 lat


Sobota Pływacka Runda III 2012
Chrzanów, 7/10/2012


1 - Sobota Pływacka runda III 2012 7/10/2012 - 10:05


Konkurencja 1
7/10/2012 - 10:05
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny 11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Czas Pkt.
13 lat

1. GMS OŚW. ZESPÓŁ I Unia Oświęcim 2:14.82 441
Śliwowska Katarzyna SO
Pająk Liliana SO
99
99
34.26
37.58
Adamiec Dominika SO
Wysmolinska Katarzyna SO
99
99
31.92
31.06
2. SMS GALICJA `99/1 SMS Galicja Kraków 2:17.39 417
Warjan Karolina
Jangrot Angelika
99
99
34.82
39.33
Pałys Helena
Sikora Adrianna
99
99
31.77
31.47
3. GMS OŚW. ZESPÓŁ II Unia Oświęcim 2:19.98 394
Lichwa Dominika SO
Prochownik Olimpia SO
99
99
36.94
37.67
Kuś Natalia SO
Bocheńska Wiktoria SO
99
99
32.57
32.80
4. SMS GALICJA `99/2 SMS Galicja Kraków 2:24.93 355
Niemiec Adrianna
Lesiak Aleksandra
99
99
36.24
42.77
Rogowska Angelika
Żukowska Natalia
99
99
34.18
31.74
5. Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 2:29.53 323
Podeśny Emilia
Grela Karolina
00
99
41.03
42.16
Jankowska Justyna
Lipiarska Zofia
99
99
32.88
33.46
6. KS Korna Kraków Korona Kraków 2:34.32 294
Nasiadko Julia
Janulewicz Alicja
99
99
38.59
43.54
Żylska Joanna
Nita Daria
00
01
38.95
33.24
7. GMS OŚW. ZESPÓŁ III Unia Oświęcim 2:41.31 257
Palka Maria SO
Kowalcze Kinga SO
99
99
37.38
52.55
Papla Izabela SO
Góralczyk Anna SO
99
99
38.69
32.69

12 lat

1. Pływak Bochnia 1 Pływak Bochnia 2:28.91 327
Romańska Maja
Młynarska Marika
00
00
39.83
40.09
Warszawska Karolina
Gorczyca Oliwia
00
00
34.78
34.21
2. Jasień Sucha Besk. 1 Jasień Sucha Besk. 2:32.62 304
Polak Natalia
Bachorczyk Kinga
01
00
40.48
41.61
Sikora Marta
Konderak Martyna
00
01
34.87
35.66
3. Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2:38.85 270
Zawisza Alina
Ryś Zofia
00
00
39.01
44.00
Sereś Magdalena
Leszczyńska Zuzanna
00
00
41.44
34.40
4. NKP Bielsko Biała 2 NKP Bielsko Biała 2:39.97 264
Kołodziej Katarzyna
Chorosz Angelika
00
01
36.13
48.78
Działkowska Natalia
Ochab Julia
01
01
37.56
37.50
5. UKS SP 8 Chrzanów 1 UKS SP 8 Chrzanów 2:44.58 242
Woźniak Karolina
Kiszka Dominika
02
02
40.72
50.19
Misiejuk Aldona
Łęczyńska Aleksandra
01
00
38.50
35.17

11 lat

1. SMS Galicja 1 SMS Galicja Kraków 2:37.35 277
Pogorzelska Laura
Ochał Maja
01
01
40.62
45.12
Mucha Karolina
Janusz Ewa
01
01
35.87
35.74
2. Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 2:39.02 269
Serafin Magdalena
Malik Julianna
01
01
37.38
46.61
Śmietana Karolina
Bajorek Katarzyna
01
01
39.95
35.08
3. Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 2:40.66 261
Bator Aleksandra
Zięba Gabriela
01
01
40.90
43.20
Gembala Wiktoria
Żurawska Sabina
01
01
40.82
35.74
4. Jordan Kraków 2 Jordan Kraków 2:50.14 219
Woźniak Natalia
Mikołajczyk Paulina
01
01
44.39
49.90
Sikora Kaludia
Cichoń Weronika
01
01
39.66
36.19
DYSKW. SMS Galicja 2 SMS Galicja Kraków
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
Drużkowska Wiktoria
Rolnicka Oliwia
01
01
Dębiec Karolina
Kaczmarek Aleksandra
01
01


<< TOP >>
Konkurencja 2
7/10/2012 - 10:15
Chłopców, 4 x 50m zmienny

11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Czas Pkt.
13 lat

1. GMS OŚW. ZESPÓŁ I Unia Oświęcim 2:04.65 399
Fiedosiuk Rafał SO
Goleniec Kamil SO
99
99
31.40
34.77
Krulikowski Maciej SO
Kempa Mikołaj SO
99
99
31.21
27.27
2. SMS GALICJA `99/1 SMS Galicja Kraków 2:09.38 357
Koziara Dominik
Szczepaniak Paweł
99
99
32.59
36.24
Podwika Kamil
Cempel Oskar
99
99
32.30
28.25
3. GMS OŚW. ZESPÓŁ II Unia Oświęcim 2:10.67 346
Macner Michał SO
Sordyl Mateusz SO
99
99
31.18
37.20
Blachura Patryk SO
Wasiuk Jakub SO
99
99
32.54
29.75
4. GMS OŚW. ZESPÓŁ III Unia Oświęcim 2:16.42 304
Ciastoń Sebastian SO
Ostrowski Dominik SO
99
99
35.06
40.11
Masłowski Konrad SO
Marczuk Szymon SO
99
99
32.04
29.21
5. Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 2:16.58 303
Mazur Dominik
Koprynia Tomasz
99
99
34.89
36.07
Stec Kacper
Chyba Łukasz
99
00
33.14
32.48
6. SMS GALICJA `99/2 SMS Galicja Kraków 2:18.51 291
Stępień Marek
Piętka Marcin
99
99
36.56
36.08
Gil Kamil
Zbrożek Radosław
99
99
35.08
30.79
7. STP Nowy Sącz 1 STP Nowy Sącz 2:28.37 236
Łęczycki Kamil
Wójcik Antoni
99
01
36.14
40.41
Belski Jakub
Bar Bartłomiej
01
99
41.98
29.84
8. KS Korna Kraków Korona Kraków 2:32.35 218
Parszewski Patryk
Bigajski Aleksander
01
00
39.83
43.69
Piątek Michał
Czub Dominik
99
99
38.69
30.14

12 lat

1. Pływak Bochnia 1 Pływak Bochnia 2:19.83 282
Kocot Wiktor
Michalczyk Andrzej
00
00
34.43
35.25
Całka Jakub
Sądel Kacper
00
00
38.21
31.94
2. Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 2:28.37 236
Szałaśny Bartosz
Jedliński Radosław
00
00
38.90
43.20
Biecki Szymon
Niedziela Hubert
00
00
34.37
31.90
3. NKP Bielsko Biała 1 NKP Bielsko Biała 2:40.95 185
Cempla Jakub
Krystyniak Mateusz
01
00
41.04
45.23
Budzich Beniamin
Łątka Jakub
01
00
41.06
33.62

11 lat

1. SMS Galicja 1 SMS Galicja Kraków 2:41.34 184
Rogowski Piotr
Wójcik Paweł
01
01
43.88
47.48
Goraj Marcin
Koczur Jan
01
01
35.97
34.01
2. Jordan Kraków 1 Jordan Kraków 2:42.70 179
Zając Sebastian
Woźniak Łukasz
01
01
39.83
44.86
Hałupka Patrick
Zapała Kacper
01
01
41.70
36.31
3. Ósemka Oświęcim 2 Ósemka Oświęcim 2:47.30 165
Janik Jakub
Sadlik Bartłomiej
01
01
41.29
45.10
Sieraczyński Dariusz
Łoziński Bruno
01
01
42.82
38.09
4. SMS Galicja 2 SMS Galicja Kraków 3:01.05 130
Łysek Maciej
Telega Kamil
01
01
42.96
50.92
Stawowski Bartłomiej
Lemek Tomasz
01
01
43.91
43.26


<< TOP >>
Konkurencja 3
7/10/2012 - 10:24
Dziewcząt, 200m zmienny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
13 lat

1. Rogowska Angelika 99 SMS Galicja Kraków 2:44.23 436 35.32 41.41 48.65 38.85
2. Warjan Karolina 99 SMS Galicja Kraków 2:47.32 412 36.31 41.61 50.59 38.81
3. Kogut Aleksandra 99 AZS AGH Kraków 2:48.67 403 37.14 41.23
4. Bocheńska Wiktoria SO 99 SiKReT Gliwice 2:53.09 373 37.42 44.00 53.86 37.81
5. Palka Maria SO 99 Ósemka Oświęcim 2:54.62 363 37.79 43.93 52.28 40.62
6. Góralczyk Anna SO 99 Ósemka Oświęcim 2:54.89 361 39.13 47.17
7. Grela Karolina 99 Kmita Zabierzów 2:55.10 360 41.71
8. Dybowska Anna 99 SMS Galicja Kraków 2:56.98 348 41.94 43.66
9. Janulewicz Alicja 99 Korona Kraków 3:03.13 314 40.70 47.53 51.06 43.84
10. Papla Izabela SO 99 Victoria Kozy 3:07.08 295 41.53 48.20
11. Nasiadko Julia 99 Korona Kraków 3:11.56 275 43.56 45.51
12. Kowalcze Kinga SO 99 Unia Oświęcim 4:01.62 137


<< TOP >>
Konkurencja 4
7/10/2012 - 10:32
Chłopców, 200m zmienny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
13 lat

1. Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:25.50 433 31.40 36.98
2. Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 2:36.61 347 34.26 40.74
3. Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 2:39.83 326 34.04 41.29 46.77 37.73
4. Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:41.82 314 25.72 51.29 47.86 36.95
5. Ostrowski Dominik SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 2:44.59 299 35.22 43.96 49.19 36.22
6. Masłowski Konrad SO 99 Ósemka Oświęcim 2:45.13 296 33.47 43.36 51.03 37.27
7. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 2:45.38 294 35.37 40.81 52.44 36.76
8. Wójcicki Patryk 99 Unia Busko-Zdrój 2:47.05 286 35.08 43.05
9. Badan Dawid SO 99 Victoria Kozy 2:49.77 272 36.05 46.45
10. Tekieli Jakub 99 SMS Galicja Kraków 2:53.59 255 34.85 43.35
11. Drozdowicz-Nita Karol 99 SwimArt Myślenice 2:58.03 236 37.57 45.96 52.78 41.72
12. Czub Dominik 99 Korona Kraków 3:04.92 210 42.41 46.79
DYSKW. Piątek Michał 99 Korona Kraków
Z3 - przepłybięcie odcinka st. dowolnego nie w inny sposóbniż brzbietowym.klasycznym, i motylkowym  (Czas: 10:41)


<< TOP >>
Konkurencja 5
7/10/2012 - 10:43
Dziewcząt, 200m dowolny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
12 lat

1. Węgrzyn Natalia 00 Aquarius Myślenice 2:25.12 449 31.85 35.83 38.32 39.12
2. Kołodziej Katarzyna 00 NKP Bielsko Biała 2:33.33 381 34.28 40.44
3. Mrugacz Dominika 00 SMS Galicja Kraków 2:38.36 345 36.24 41.45
4. Żylska Joanna 00 Korona Kraków 2:39.85 336 34.98 40.47
5. Lechowicz Nadia 00 SMS Galicja Kraków 2:43.03 317 38.10 42.98 42.64 39.31
6. Kozera Katarzyna 00 SMS Galicja Kraków 2:48.42 287 37.27 43.03 44.74 43.38
7. Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 2:50.08 279 38.81 43.87 44.84 42.56
8. Baś Aleksandra 00 SMS Galicja Kraków 2:52.37 268 39.60 44.92
9. Gintowt Paulina 00 SMS Galicja Kraków 2:53.85 261 38.73 44.03
10. Garnek Zofia 00 Korona Kraków 3:00.51 233 38.20 46.60 49.08 46.63
11. Zielińska Teresa 00 Kmita Zabierzów 3:01.18 231 41.49 47.56
12. Skorupa Maria 00 Siemacha ARS Kraków 3:40.95 127 45.36 57.12
13. Migas Sara 00 Siemacha ARS Kraków 3:50.62 112 47.29 59.41

11 lat

1. Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 2:37.64 350 34.66 39.08 41.80 42.10
2. Grela Anna 01 Kmita Zabierzów 2:47.97 289 39.21 43.75
3. Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 2:49.06 284 38.58 44.33 44.62 41.53
4. Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 2:49.58 281 40.58 45.56
5. Bator Aleksandra 01 Ósemka Oświęcim 2:52.47 267 39.32 44.24
6. Zięba Gabriela 01 Ósemka Oświęcim 2:58.64 241 39.74 45.87
7. Gembala Wiktoria 01 Ósemka Oświęcim 2:59.35 238 39.97 46.81 47.89 44.68
8. Cichoń Weronika 01 Jordan Kraków 3:00.34 234 41.95 46.67
9. Sikora Kaludia 01 Jordan Kraków 3:01.22 230 40.23 46.14
10. Malik Julianna 01 Jordan Kraków 3:06.84 210 40.16 47.98 49.69 49.01
11. Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 3:06.90 210 42.70 48.80
12. Golińska Zofia 01 SMS Galicja Kraków 3:09.08 203 39.28 48.61
13. Wąsik Anna 01 Korona Kraków 3:11.11 196 42.71 49.01
14. Surpeta Julia 01 Jordan Kraków 3:26.66 155 44.86 54.47 55.28 52.05
DYSKW. Twardosz Kamila 01 Jordan Kraków
O4 - przedwczesny start  (Czas: 10:53)


<< TOP >>
Konkurencja 6
7/10/2012 - 11:01
Chłopców, 200m dowolny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
12 lat

1. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 2:22.22 341 32.83 36.68 37.33 35.38
2. Kowalski Karol 00 Unia Busko-Zdrój 2:29.28 294 33.59 38.44
3. Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 2:30.70 286 34.91 38.51 39.16 38.12
4. Plutecki Dawid 00 SMS Galicja Kraków 2:34.06 268 35.28 38.86 40.34 39.58
5. Mioduszewski Błażej 00 CKiS Skawina 2:35.80 259 35.32 39.24
6. Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 2:36.07 258 35.60 41.39
7. Bigajski Aleksander 00 Korona Kraków 2:37.49 251 34.72 40.27
8. Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 2:38.55 246 35.45 40.54
9. Dziadoń Łukasz 00 Jordan Kraków 2:53.18 188 40.32 46.05 45.22 41.59
10. Cupak Wojciech 00 SMS Galicja Kraków 2:55.26 182 38.56 45.06
11. Galas Jakub 00 SMS Galicja Kraków 2:55.57 181 37.97 51.92
12. Piwowarczyk Patryk 00 Siemacha ARS Kraków 3:36.84 96 44.10 53.79

11 lat

1. Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 2:45.41 216 37.13 43.42
2. Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 2:51.51 194 37.24 43.93 45.96 44.38
3. Filipowicz Tymoteusz 01 SMS Galicja Kraków 2:56.43 178 39.97 45.30
4. Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 2:56.71 177 39.59 45.61
5. Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 2:58.02 173 37.49 44.66 48.84 47.03
6. Pietruszka Jakub 01 Jordan Kraków 3:16.17 129 43.36 50.90
7. Wolas Eryk 01 Ósemka Oświęcim 3:21.77 119 43.57 53.28
8. Hajduk Kacper 01 Karol Wadowice 3:31.56 103 45.42 55.79


<< TOP >>
Konkurencja 7
7/10/2012 - 11:14
Dziewcząt, 50m motylkowy 11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Pałys Helena 99 SMS Galicja Kraków 32.06 439
2. Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 33.06 401
3. Leszczyńska Klaudia Julia 99 Fala Niepołomice 34.49 353
4. Kogut Aleksandra 99 AZS AGH Kraków 34.61 349
5. Sikora Adrianna 99 SMS Galicja Kraków 36.32 302
6. Czuba Alicja 99 Karol Wadowice 36.56 296
7. Żukowska Natalia 99 SMS Galicja Kraków 36.84 289
8. Żmudzka Aleksandra 99 SMS Galicja Kraków 36.99 286
9. Strączyńska Martyna 99 SMS Galicja Kraków 37.15 282
10. Niemiec Adrianna 99 SMS Galicja Kraków 37.71 270
11. Lipiarska Zofia 99 Kmita Zabierzów 37.99 264
12. Jangrot Angelika 99 SMS Galicja Kraków 38.58 252
13. Lesiak Aleksandra 99 SMS Galicja Kraków 39.13 241
14. Dybowska Anna 99 SMS Galicja Kraków 39.39 237
15. Waryan Karolina 99 SMS Galicja Kraków 40.78 213
16. Nasiadko Julia 99 Korona Kraków 41.96 196
17. Janik Milena 99 Fala Niepołomice 42.76 185

12 lat

1. Warszawska Karolina 00 Pływak Bochnia 34.49 353
2. Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk. 34.89 341
3. Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 38.33 257
4. Romańska Maja 00 Pływak Bochnia 38.44 255
5. Mrugacz Dominika 00 SMS Galicja Kraków 38.51 253
6. Krzyszkowska Izabela 00 Pływak Bochnia 38.58 252
7. Żylska Joanna 00 Korona Kraków 38.76 248
8. Zbylut Natalia 00 Jordan Kraków 39.24 239
9. Bachorczyk Kinga 00 Jasień Sucha Besk. 39.63 232
10. Garnek Zofia 00 Korona Kraków 39.73 231
11. Śliwińska Marta 00 CKiS Skawina 39.93 227
12. Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 40.78 213
13. Nowak Monika 00 Jordan Kraków 41.10 208
14. Gintowt Paulina 00 SMS Galicja Kraków 41.26 206
15. Gorczyca Oliwia 00 Pływak Bochnia 41.34 205
16. Lechowicz Nadia 00 SMS Galicja Kraków 41.49 202
17. Kozera Katarzyna 00 SMS Galicja Kraków 42.40 190
18. Lusina Gabriela 00 Kmita Zabierzów 42.68 186
19. Baś Aleksandra 00 SMS Galicja Kraków 42.83 184
20. Leszczyńska Zuzanna 00 Ósemka Oświęcim 43.28 178
21. Lenartowicz Adrianna 00 Ósemka Oświęcim 44.81 161
22. Kajstura Wiktoria 00 SMS Galicja Kraków 46.13 147
23. Gajewska Katarzyna 00 Jasień Sucha Besk. 49.71 117
DYSKW. Młynarska Marika 00 Pływak Bochnia
M12 - dotknięcie jedną ręką ściany na zakończenie wyścigu  (Czas: 11:33)

11 lat

1. Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 36.32 302
2. Nita Daria 01 Korona Kraków 37.36 277
3. Sikora Kaludia 01 Jordan Kraków 38.87 246
4. Misiejuk Aldona 01 UKS SP 8 Chrzanów 39.16 241
5. Dworok Julia 01 Salmo Żory 39.25 239
6. Konderak Martyna 01 Jasień Sucha Besk. 39.58 233
7. Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 39.65 232
8. Kulawik Weronika 01 UKS SP 8 Chrzanów 41.18 207
9. Dębiec Karolina 01 SMS Galicja Kraków 41.97 196
10. Bator Aleksandra 01 Ósemka Oświęcim 42.26 192
11. Polak Natalia 01 Jasień Sucha Besk. 43.04 181
12. Woźniak Natalia 01 Jordan Kraków 43.20 179
13. Cichoń Weronika 01 Jordan Kraków 43.23 179
14. Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 44.14 168
15. Świderska Natalia 01 SMS Galicja Kraków 46.13 147
16. Bacik Laura 01 Ósemka Oświęcim 46.72 142
17. Drużkowska Wiktoria 01 SMS Galicja Kraków 46.91 140
18. Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 47.37 136
19. Laskowska Katarzyna 01 SMS Galicja Kraków 49.28 121
20. Sidwa Zofia 01 SMS Galicja Kraków 54.46 89
21. Niemiec Joanna 01 SMS Galicja Kraków 54.62 88
22. Jasek Julia 01 Ósemka Oświęcim 59.32 69
DYSKW. Surpeta Julia 01 Jordan Kraków
O4 - przedwczesny start  (Czas: 11:20)

PK Lichota Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 47.34 136


<< TOP >>
Konkurencja 8
7/10/2012 - 11:28
Chłopców, 50m motylkowy 11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Wójcicki Patryk 99 Unia Busko-Zdrój 33.18 283
2. Gil Kamil 99 SMS Galicja Kraków 34.05 262
3. Koziara Dominik 99 SMS Galicja Kraków 34.98 242
4. Kolanowski Wiktor 99 SMS Galicja Kraków 36.32 216
5. Czub Dominik 99 Korona Kraków 36.40 214
6. Stępień Marek 99 SMS Galicja Kraków 36.49 213
7. Drozdowicz-Nita Karol 99 SwimArt Myślenice 36.73 209
8. Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 37.17 201
9. Piątek Michał 99 Korona Kraków 37.94 189
10. Nowak Konrad SO 99 Ósemka Oświęcim 38.15 186

12 lat

1. Henke Marek 00 Fala Niepołomice 33.73 269
2. Michalczyk Andrzej 00 Pływak Bochnia 33.80 268
3. Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 34.23 258
4. Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 36.23 217
5. Chyba Łukasz 00 Kmita Zabierzów 36.96 205
6. Szałaśny Bartosz 00 Ósemka Oświęcim 37.44 197
7. Niedziela Hubert 00 Ósemka Oświęcim 37.82 191
8. Bigajski Aleksander 00 Korona Kraków 38.46 182
9. Kocot Wiktor 00 Pływak Bochnia 38.54 180
10. Całka Jakub 00 Pływak Bochnia 38.90 176
11. Jedliński Radosław 00 Ósemka Oświęcim 39.73 165
12. Dziadoń Łukasz 00 Jordan Kraków 40.66 154
13. Sądel Kacper 00 Pływak Bochnia 41.24 147
14. Łątka Jakub 00 NKP Bielsko Biała 41.41 145
15. Greczanik Paweł 00 Ósemka Oświęcim 41.72 142
16. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 43.52 125
17. Galas Jakub 00 SMS Galicja Kraków 44.20 119
18. Zając Aleksander 00 Ósemka Oświęcim 44.28 119
19. Robak Kamil 00 Pływak Bochnia 47.18 98

11 lat

1. Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 35.42 233
2. Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 37.16 201
3. Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 39.64 166
4. Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 40.97 150
5. Zapała Kacper 01 Jordan Kraków 41.04 149
6. Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 41.85 141
7. Hałupka Patrick 01 Jordan Kraków 42.36 136
8. Janik Jakub 01 Ósemka Oświęcim 42.58 134
9. Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 42.84 131
10. Sieraczyński Dariusz 01 Ósemka Oświęcim 43.20 128
11. Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 43.31 127
12. Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 43.35 127
13. Krzemiński Patryk 01 Unia Busko-Zdrój 43.85 122
14. Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 44.05 121 SC 1
15. Stawowski Bartłomiej 01 SMS Galicja Kraków 44.05 121 SC 2
16. Skoczylas Kacper 01 Karol Wadowice 44.20 119
17. Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 45.90 107
18. Miłek Kamil 01 Jordan Kraków 45.93 106
19. Tomala Krzysztof 01 Ósemka Oświęcim 47.96 93
20. Sadlik Bartłomiej 01 Ósemka Oświęcim 48.95 88
21. Pietruszka Jakub 01 Jordan Kraków 49.26 86
22. Wolas Eryk 01 Ósemka Oświęcim 50.37 81
23. Hurnik Jakub 01 Ósemka Oświęcim 50.89 78
24. Orzechowski Michał 01 Ósemka Oświęcim 53.02 69


<< TOP >>
Konkurencja 9
7/10/2012 - 11:39
Dziewcząt, 200m grzbietowy 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
13 lat

1. Warjan Karolina 99 SMS Galicja Kraków 2:37.19 446 38.39 40.02 40.10 38.68
2. Śliwowska Katarzyna SO 99 Delfinek SP 54 Bytom 2:37.93 440 37.17 40.13
3. Leszczyńska Klaudia Julia 99 Fala Niepołomice 2:38.06 439 38.02 39.67 40.73 39.64
4. Rogowska Angelika 99 SMS Galicja Kraków 2:43.50 397 39.28 41.90
5. Janulewicz Alicja 99 Korona Kraków 3:06.68 266 43.28 47.80


<< TOP >>
Konkurencja 10
7/10/2012 - 11:43
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
13 lat

1. Macner Michał SO 99 Park Wodny Tarn. Góry 2:23.65 403 33.55 36.19 37.11 36.80
2. Fiedosiuk Rafał SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 2:32.09 339 35.44 38.98
3. Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 2:34.50 323 36.04 40.21
4. Krulikowski Maciej SO 99 Ósemka Oświęcim 2:36.49 311 36.83 40.51 40.49 38.66
5. Goleniec Kamil SO 99 Ósemka Oświęcim 2:39.43 294 38.02 41.29
6. Łęczycki Kamil 99 STP Nowy Sącz 2:41.31 284 37.35 41.56
7. Ciastoń Sebastian SO 99 UKS SP 8 Chrzanów 2:42.80 276 38.50 41.28 42.03 40.99
8. Mazur Dominik 99 Kmita Zabierzów 2:43.48 273 38.44 41.02 42.38 41.64
9. Bar Bartłomiej 99 STP Nowy Sącz 2:45.84 261 38.34 42.36
10. Zbrożek Radosław 99 SMS Galicja Kraków 2:51.21 238 40.50 43.11 44.29 43.31
11. Piątek Michał 99 Korona Kraków 2:57.29 214 42.73 45.26

12 lat

1. Barczyk Norbert 00 SMS Galicja Kraków 2:35.51 317 36.22 38.92
2. Bigajski Aleksander 00 Korona Kraków 2:52.58 232 42.25 43.81 44.35 42.17


<< TOP >>
Konkurencja 11
7/10/2012 - 11:53
Dziewcząt, 100m klasyczny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Warszawska Karolina 00 Pływak Bochnia 1:29.64 342 42.03 47.61
2. Podeśny Emilia 00 Kmita Zabierzów 1:30.56 331 42.83 47.73
3. Węgrzyn Natalia 00 Aquarius Myślenice 1:34.63 290 44.84 49.79
4. Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk. 1:35.34 284 45.10 50.24
5. Lechowicz Nadia 00 SMS Galicja Kraków 1:35.49 283 45.88 49.61
6. Romańska Maja 00 Pływak Bochnia 1:35.94 279 45.29 50.65
7. Ziąbek Weronika 00 SMS Galicja Kraków 1:36.86 271 46.16 50.70
8. Ryś Zofia 00 Ósemka Oświęcim 1:36.90 270 47.38 49.52
9. Zawisza Alina 00 Ósemka Oświęcim 1:37.99 261 46.63 51.36
10. Sereś Magdalena 00 Ósemka Oświęcim 1:39.22 252 46.68 52.54
11. Szmidt Milena 00 Kmita Zabierzów 1:40.23 244 47.95 52.28
12. Gorczyca Oliwia 00 Pływak Bochnia 1:42.49 228 49.44 53.05
13. Zielińska Teresa 00 Kmita Zabierzów 1:43.02 225 48.10 54.92
14. Gintowt Paulina 00 SMS Galicja Kraków 1:43.26 223 48.72 54.54
15. Baś Aleksandra 00 SMS Galicja Kraków 1:46.55 203 50.13 56.42
16. Wantuch Julia 00 Jordan Kraków 1:49.14 189 51.24 57.90
17. Kajstura Wiktoria 00 SMS Galicja Kraków 1:49.75 186 32.10 1:17.65
18. Skorupa Maria 00 Siemacha ARS Kraków 2:01.31 138 55.56 1:05.75
19. Migas Sara 00 Siemacha ARS Kraków 2:01.64 136 57.15 1:04.49

11 lat

1. Działkowska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1:29.22 347 42.11 47.11
2. Misiejuk Aldona 01 UKS SP 8 Chrzanów 1:35.28 284 45.19 50.09
3. Wagner Monika 01 Salmo Żory 1:35.79 280 47.82 47.97
4. Gembala Wiktoria 01 Ósemka Oświęcim 1:37.34 267 45.80 51.54
5. Jarosz Angelika 01 Ósemka Oświęcim 1:37.64 264 46.80 50.84
6. Żurawska Sabina 01 Ósemka Oświęcim 1:38.15 260 46.46 51.69
7. Golińska Zofia 01 SMS Galicja Kraków 1:38.27 259 45.95 52.32
8. Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 1:39.13 253 47.06 52.07
9. Nita Daria 01 Korona Kraków 1:39.81 247 47.28 52.53
10. Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 1:42.18 231 49.42 52.76
11. Malik Julianna 01 Jordan Kraków 1:42.95 225 47.71 55.24
12. Kaczmarek Aleksandra 01 SMS Galicja Kraków 1:43.49 222 48.57 54.92
13. Ochab Julia 01 NKP Bielsko Biała 1:48.03 195 49.90 58.13
14. Telesiewicz Aleksandra 01 Ósemka Oświęcim 1:48.41 193 50.95 57.46
15. Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 1:50.16 184 51.53 58.63
16. Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 1:52.40 173 53.00 59.40
17. Chorosz Angelika 01 NKP Bielsko Biała 1:53.79 167 54.30 59.49
18. Niemiec Joanna 01 SMS Galicja Kraków 1:54.39 164 54.15 1:00.24
19. Wąsik Anna 01 Korona Kraków 2:00.64 140 56.01 1:04.63
20. Jurecka Katarzyna 01 Unia Busko-Zdrój 2:07.03 120 58.72 1:08.31
DYSKW. Polak Natalia 01 Jasień Sucha Besk.
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie  (Czas: 12:08)

DYSKW. Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów
K14 - dotknięcie ściany jedną ręką przy nawrocie  (Czas: 12:06)


<< TOP >>
Konkurencja 12
7/10/2012 - 12:09
Chłopców, 100m klasyczny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Kowalski Karol 00 Unia Busko-Zdrój 1:28.31 249 42.14 46.17
2. Kudela Paweł 00 Fala Niepołomice 1:29.20 242 42.24 46.96
3. Sądel Kacper 00 Pływak Bochnia 1:32.35 218 43.21 49.14
4. Robak Kamil 00 Pływak Bochnia 1:34.16 205 43.69 50.47
5. Sykut Piotr 00 Jordan Kraków 1:38.27 181 46.77 51.50
6. Szałaśny Bartosz 00 Ósemka Oświęcim 1:38.67 179 47.97 50.70
7. Kłaput Bartosz 00 SMS Galicja Kraków 1:40.76 168 46.98 53.78
8. Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 1:40.95 167 46.81 54.14
9. Cupak Wojciech 00 SMS Galicja Kraków 1:45.36 147 50.50 54.86

11 lat

1. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1:29.18 242 41.66 47.52
2. Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy 1:35.62 196 45.21 50.41
3. Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 1:36.35 192 45.75 50.60
4. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 1:38.27 181 46.08 52.19
5. Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 1:40.29 170 46.52 53.77
6. Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 1:45.01 148 49.69 55.32
7. Węglarz Mikołaj 01 NKP Bielsko Biała 1:46.59 142 49.52 57.07
8. Łoziński Bruno 01 Ósemka Oświęcim 1:48.37 135 50.75 57.62
9. Zapała Kacper 01 Jordan Kraków 1:48.88 133 51.91 56.97
10. Komajda Filip 01 Ósemka Oświęcim 1:50.07 128 51.62 58.45
11. Hajduk Kacper 01 Karol Wadowice 1:56.56 108 55.18 1:01.38


<< TOP >>
Konkurencja 13
7/10/2012 - 12:18
Dziewcząt, 50m dowolny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 30.41 446
2. Kogut Aleksandra 99 AZS AGH Kraków 31.41 405
3. Żukowska Natalia 99 SMS Galicja Kraków 32.41 369
4. Czuba Alicja 99 Karol Wadowice 32.46 367
5. Lipiarska Zofia 99 Kmita Zabierzów 33.04 348
6. Nasiadko Julia 99 Korona Kraków 33.45 335
7. Grela Karolina 99 Kmita Zabierzów 33.46 335
8. Janulewicz Alicja 99 Korona Kraków 34.76 299
9. Janik Milena 99 Fala Niepołomice 35.97 270

12 lat

1. Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk. 31.87 388
2. Podeśny Emilia 00 Kmita Zabierzów 32.50 366
3. Młynarska Marika 00 Pływak Bochnia 32.71 359
4. Łukasik Julia 00 CKiS Skawina 33.30 340
5. Śliwińska Marta 00 CKiS Skawina 33.55 332
6. Krzyszkowska Izabela 00 Pływak Bochnia 34.29 311
Łęczyńska Aleksandra 00 UKS SP 8 Chrzanów 34.29 311
8. Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 34.80 298
9. Leszczyńska Zuzanna 00 Ósemka Oświęcim 34.98 293
10. Bachorczyk Kinga 00 Jasień Sucha Besk. 35.37 284
11. Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk. 39.10 210
12. Wantuch Julia 00 Jordan Kraków 41.48 176
13. Gajewska Katarzyna 00 Jasień Sucha Besk. 43.41 153

PK Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 37.46 239
PK Lichota Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 42.00 169


<< TOP >>
Konkurencja 14
7/10/2012 - 12:23
Chłopców, 50m dowolny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Cempel Oskar 99 SMS Galicja Kraków 28.43 364
2. Szczepaniak Paweł 99 SMS Galicja Kraków 28.44 363
3. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 29.38 329
4. Tekieli Jakub 99 SMS Galicja Kraków 29.72 318
5. Podwika Kamil 99 SMS Galicja Kraków 30.01 309
6. Czub Dominik 99 Korona Kraków 30.50 294
Drozdowicz-Nita Karol 99 SwimArt Myślenice 30.50 294
8. Piętka Marcin 99 SMS Galicja Kraków 30.75 287
9. Mazur Dominik 99 Kmita Zabierzów 30.77 287
10. Bar Bartłomiej 99 STP Nowy Sącz 30.83 285
11. Wójcicki Patryk 99 Unia Busko-Zdrój 31.13 277
12. Kolanowski Wiktor 99 SMS Galicja Kraków 31.39 270
13. Pępek Tomasz 99 SMS Galicja Kraków 31.42 269
14. Wichary Paweł 99 NKP Bielsko Biała 38.92 141

12 lat

1. Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 31.55 266
2. Kocot Wiktor 00 Pływak Bochnia 31.92 257
3. Balicki Michał 00 Jordan Kraków 33.36 225
4. Chyba Łukasz 00 Kmita Zabierzów 33.69 218
5. Olszowski Miłosz 00 NKP Bielsko Biała 34.77 199
6. Sykut Piotr 00 Jordan Kraków 36.84 167
7. Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 37.18 162
8. Kudela Paweł 00 Fala Niepołomice 37.28 161
9. Maciaś Sebastian 00 Jordan Kraków 37.60 157


<< TOP >>
Konkurencja 15
7/10/2012 - 12:28
Dziewcząt, 100m zmienny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Kołodziej Katarzyna 00 NKP Bielsko Biała 1:17.93 406 36.13 41.80
2. Romańska Maja 00 Pływak Bochnia 1:25.78 304 39.81 45.97
3. Żylska Joanna 00 Korona Kraków 1:26.45 297 39.25 47.20
4. Sereś Magdalena 00 Ósemka Oświęcim 1:27.12 291 41.20 45.92
5. Garnek Zofia 00 Korona Kraków 1:30.04 263 42.45 47.59
6. Kozera Katarzyna 00 SMS Galicja Kraków 1:30.17 262 42.69 47.48
7. Gorczyca Oliwia 00 Pływak Bochnia 1:30.63 258 41.88 48.75
8. Zbylut Natalia 00 Jordan Kraków 1:32.83 240 43.36 49.47
9. Lusina Gabriela 00 Kmita Zabierzów 1:36.74 212 45.64 51.10
10. Zielińska Teresa 00 Kmita Zabierzów 1:38.39 202 48.32 50.07
11. Kajstura Wiktoria 00 SMS Galicja Kraków 1:43.36 174 48.04 55.32
DYSKW. Zawisza Alina 00 Ósemka Oświęcim
O4 - przedwczesny start  (Czas: 12:39)

11 lat

1. Działkowska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1:21.65 353 37.65 44.00
2. Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1:22.63 341 37.96 44.67
3. Wagner Monika 01 Salmo Żory 1:22.91 337 40.54 42.37
4. Nita Daria 01 Korona Kraków 1:23.99 324 38.34 45.65
5. Mucha Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1:25.99 302 39.35 46.64
6. Grela Anna 01 Kmita Zabierzów 1:27.31 289 40.04 47.27
7. Janusz Ewa 01 SMS Galicja Kraków 1:31.52 251 43.04 48.48
8. Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków 1:32.02 247 42.42 49.60
9. Zięba Gabriela 01 Ósemka Oświęcim 1:32.50 243 46.28 46.22
10. Golińska Zofia 01 SMS Galicja Kraków 1:33.02 239 43.48 49.54
11. Dworok Julia 01 Salmo Żory 1:33.25 237 43.10 50.15
12. Konderak Martyna 01 Jasień Sucha Besk. 1:33.40 236 42.17 51.23
13. Dębiec Karolina 01 SMS Galicja Kraków 1:33.89 232 42.20 51.69
14. Rolnicka Oliwia 01 SMS Galicja Kraków 1:35.38 221 45.25 50.13
15. Ochab Julia 01 NKP Bielsko Biała 1:36.65 213 46.16 50.49
16. Jarosz Angelika 01 Ósemka Oświęcim 1:38.54 201 48.40 50.14
17. Drużkowska Wiktoria 01 SMS Galicja Kraków 1:39.47 195 45.40 54.07
18. Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1:40.45 189 48.25 52.20
19. Kaczmarek Aleksandra 01 SMS Galicja Kraków 1:41.49 184 48.14 53.35
20. Świderska Natalia 01 SMS Galicja Kraków 1:42.32 179 48.00 54.32
21. Mazurek Gabriela 01 Korona Kraków 1:51.76 137 57.32 54.44
22. Jasek Julia 01 Ósemka Oświęcim 2:02.52 104 1:00.11 1:02.41


<< TOP >>
Konkurencja 16
7/10/2012 - 12:41
Chłopców, 100m zmienny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Michalczyk Andrzej 00 Pływak Bochnia 1:14.19 320 35.85 38.34
2. Jodłowski Mateusz 00 SMS Galicja Kraków 1:17.09 285 35.79 41.30
3. Plutecki Dawid 00 SMS Galicja Kraków 1:20.13 254 37.64 42.49
4. Sądel Kacper 00 Pływak Bochnia 1:23.35 225 39.54 43.81
5. Całka Jakub 00 Pływak Bochnia 1:27.01 198 40.52 46.49
6. Jedliński Radosław 00 Ósemka Oświęcim 1:28.93 185 42.96 45.97
7. Łątka Jakub 00 NKP Bielsko Biała 1:29.24 184 43.13 46.11
8. Prokopowicz Paweł 00 Ósemka Oświęcim 1:30.21 178 43.16 47.05
9. Kumański Karol 00 Ósemka Oświęcim 1:32.13 167 45.28 46.85
10. Zając Aleksander 00 Ósemka Oświęcim 1:33.12 161 43.39 49.73
11. Maciaś Sebastian 00 Jordan Kraków 1:33.95 157 46.28 47.67
12. Dziadoń Łukasz 00 Jordan Kraków 1:35.71 149 45.66 50.05
13. Robak Kamil 00 Pływak Bochnia 1:36.84 144 46.01 50.83
14. Olszowski Miłosz 00 NKP Bielsko Biała 1:37.60 140 46.11 51.49
15. Krystyniak Mateusz 00 NKP Bielsko Biała 1:37.88 139 46.09 51.79

11 lat

1. Goraj Marcin 01 SMS Galicja Kraków 1:25.89 206 39.03 46.86
2. Parszewski Patryk 01 Korona Kraków 1:29.43 182 42.70 46.73
3. Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1:30.11 178 42.23 47.88
4. Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1:30.26 177 41.58 48.68
5. Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 1:30.48 176 40.79 49.69
6. Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 1:30.65 175 43.48 47.17
7. Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1:30.75 174 42.44 48.31
8. Filipowicz Tymoteusz 01 SMS Galicja Kraków 1:31.12 172 45.50 45.62
9. Stawowski Bartłomiej 01 SMS Galicja Kraków 1:33.01 162 42.60 50.41
10. Woźniak Łukasz 01 Jordan Kraków 1:34.78 153 44.96 49.82
11. Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1:34.82 153 46.80 48.02
12. Kamyk Jakub 01 Ósemka Oświęcim 1:35.93 148 46.21 49.72
13. Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1:36.06 147 46.78 49.28
14. Hałupka Patrick 01 Jordan Kraków 1:36.62 144 46.90 49.72
15. Gwóźdź Kacper 01 Jordan Kraków 1:38.12 138 46.00 52.12
16. Węglarz Mikołaj 01 NKP Bielsko Biała 1:40.40 129 47.64 52.76
17. Skoczylas Kacper 01 Karol Wadowice 1:42.06 123 45.79 56.27
18. Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1:42.82 120 48.85 53.97
19. Hajduk Kacper 01 Karol Wadowice 1:51.21 95 54.91 56.30
DYSKW. Milbrant Kacper 01 Salmo Żory
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu  (Czas: 12:53)


<< TOP >>
Konkurencja 17
7/10/2012 - 12:54
Dziewcząt, 100m motylkowy 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
13 lat

1. Adamiec Dominika SO 99 Jedynka Zabrze 1:13.16 426 32.65 40.51
2. Pająk Liliana SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 1:15.09 394 34.08 41.01
3. Kuś Natalia SO 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 1:15.20 392 34.47 40.73
4. Wysmolinska Katarzyna SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 1:17.71 355 35.58 42.13
5. Góralczyk Anna SO 99 Ósemka Oświęcim 1:24.92 272 39.47 45.45
6. Lichwa Dominika SO 99 SiKReT Gliwice 1:25.33 268 38.85 46.48
7. Czuba Alicja 99 Karol Wadowice 1:26.48 257 38.40 48.08
8. Prochownik Olimpia SO 99 CKiS Skawina 1:27.54 248 39.28 48.26
9. Kowalcze Kinga SO 99 Unia Oświęcim 1:52.20 118 52.14 1:00.06


<< TOP >>
Konkurencja 18
7/10/2012 - 12:58
Chłopców, 100m motylkowy 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
13 lat

1. Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 1:12.81 295 32.83 39.98
2. Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 1:13.80 283 35.11 38.69
3. Wójcicki Patryk 99 Unia Busko-Zdrój 1:16.87 250 35.47 41.40
4. Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 1:20.26 220 33.54 46.72

12 lat

1. Suski Michał 00 Ósemka Oświęcim 1:29.48 159 40.43 49.05
2. Mayerberg Kacper 00 Ósemka Oświęcim 1:31.18 150 41.25 49.93
3. Borowski Daniel 00 Ósemka Oświęcim 1:38.34 119 42.79 55.55


<< TOP >>
Konkurencja 19
7/10/2012 - 13:02
Dziewcząt, 100m grzbietowy 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Kołodziej Katarzyna 00 NKP Bielsko Biała 1:20.50 322 39.34 41.16
2. Młynarska Marika 00 Pływak Bochnia 1:23.22 292 40.67 42.55
3. Łęczyńska Aleksandra 00 UKS SP 8 Chrzanów 1:25.19 272 41.55 43.64
4. Bogucka Karolina 00 Karol Wadowice 1:25.34 271 40.54 44.80
5. Śliwińska Marta 00 CKiS Skawina 1:25.41 270 42.11 43.30
6. Szmidt Milena 00 Kmita Zabierzów 1:26.92 256 42.83 44.09
7. Nowak Monika 00 Jordan Kraków 1:27.65 250 41.49 46.16
8. Lenartowicz Adrianna 00 Ósemka Oświęcim 1:36.22 189 47.01 49.21
9. Palcar Marta 00 Jasień Sucha Besk. 1:42.20 157 49.31 52.89

11 lat

1. Serafin Magdalena 01 Jordan Kraków 1:21.84 307 40.95 40.89
2. Grela Anna 01 Kmita Zabierzów 1:26.91 256 40.80 46.11
3. Kulawik Weronika 01 UKS SP 8 Chrzanów 1:27.47 251 42.40 45.07
4. Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1:29.31 236 44.14 45.17
5. Staniszewska Maryla 01 SMS Galicja Kraków 1:29.63 233 44.08 45.55
6. Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 1:30.41 227 43.98 46.43
7. Polak Natalia 01 Jasień Sucha Besk. 1:33.05 209 46.40 46.65
8. Laskowska Katarzyna 01 SMS Galicja Kraków 1:34.95 196 46.86 48.09
9. Woźniak Natalia 01 Jordan Kraków 1:35.01 196 47.07 47.94
10. Balon Gabriela 01 Ósemka Oświęcim 1:37.79 180 47.13 50.66
11. Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 1:38.71 175 48.55 50.16
12. Wąsik Anna 01 Korona Kraków 1:48.02 133 53.47 54.55
DYSKW. Twardosz Kamila 01 Jordan Kraków
G8 - wykonanie ruchu nogą lub ramieniem niezwiązanego z wykonywaniem cyklu nawrotu  (Czas: 13:04)

PK Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 1:28.50 243 44.16 44.34
PK Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów 1:37.60 181 46.68 50.92


<< TOP >>
Konkurencja 20
7/10/2012 - 13:13
Chłopców, 100m grzbietowy

11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Kocot Wiktor 00 Pływak Bochnia 1:16.94 257 37.26 39.68
2. Biecki Szymon 00 Ósemka Oświęcim 1:21.90 213 40.42 41.48
3. Henke Marek 00 Fala Niepołomice 1:23.12 204
4. Mioduszewski Błażej 00 CKiS Skawina 1:24.82 192 40.64 44.18
5. Niedziela Hubert 00 Ósemka Oświęcim 1:24.84 191 41.08 43.76
6. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 1:27.36 175 42.42 44.94
7. Suski Michał 00 Ósemka Oświęcim 1:28.59 168 44.70 43.89
8. Mayerberg Kacper 00 Ósemka Oświęcim 1:31.15 154 45.68 45.47
9. Balicki Michał 00 Jordan Kraków 1:32.43 148 45.98 46.45
10. Prokopowicz Paweł 00 Ósemka Oświęcim 1:34.86 137 47.08 47.78
11. Galas Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1:35.57 134 46.45 49.12
12. Kłyczek Przemysław 00 Ósemka Oświęcim 1:38.31 123 44.75 53.56
13. Kumański Karol 00 Ósemka Oświęcim 1:40.75 114 49.74 51.01
14. Kudela Paweł 00 Fala Niepołomice 1:41.42 112 49.24 52.18

11 lat

1. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1:22.91 205 40.04 42.87
2. Belski Jakub 01 STP Nowy Sącz 1:26.94 178 43.72 43.22
3. Łyczak Jakub 01 Kmita Zabierzów 1:26.99 178 41.77 45.22
4. Koczur Jan 01 SMS Galicja Kraków 1:28.85 167 43.50 45.35
5. Rogowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1:29.49 163 44.35 45.14
6. Cempla Jakub 01 NKP Bielsko Biała 1:32.04 150 47.04 45.00
7. Sieraczyński Dariusz 01 Ósemka Oświęcim 1:32.05 150 45.83 46.22
8. Budzich Beniamin 01 NKP Bielsko Biała 1:33.45 143 46.00 47.45
9. Miłek Kamil 01 Jordan Kraków 1:36.00 132 47.29 48.71
10. Telega Kamil 01 SMS Galicja Kraków 1:36.99 128 46.62 50.37
11. Skoczylas Kacper 01 Karol Wadowice 1:43.68 105 49.16 54.52
12. Lemek Tomasz 01 SMS Galicja Kraków 1:46.50 97 50.15 56.35
13. Komajda Filip 01 Ósemka Oświęcim 1:48.41 91 52.88 55.53
14. Kasprzyk Maciej 01 Ósemka Oświęcim 1:48.82 90 53.16 55.66


<< TOP >>
Konkurencja 21
7/10/2012 - 13:24
Dziewcząt, 200m klasyczny 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Leszczyńska Klaudia Julia 99 Fala Niepołomice 2:51.05 486 40.21 44.53 43.57 42.74
2. Prochownik Olimpia SO 99 CKiS Skawina 2:59.67 420 42.16 46.99
3. Jangrot Angelika 99 SMS Galicja Kraków 3:05.96 378 42.04 47.35
4. Żukowska Natalia 99 SMS Galicja Kraków 3:10.24 353 42.25 47.52 49.33 51.14


<< TOP >>
Konkurencja 22
7/10/2012 - 13:29
Chłopców, 200m klasyczny 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m 150m 200m
1. Koprynia Tomasz 99 Kmita Zabierzów 2:49.03 363 39.29 42.63
2. Piętka Marcin 99 SMS Galicja Kraków 2:52.48 342 37.95 1:19.17
3. Pępek Tomasz 99 SMS Galicja Kraków 2:58.73 307 41.67 44.92 46.13 46.01
4. Koziara Dominik 99 SMS Galicja Kraków 3:02.33 289 40.92 46.63 47.54 47.24
5. Cempel Oskar 99 SMS Galicja Kraków 3:04.08 281 42.55 46.77
6. Podwika Kamil 99 SMS Galicja Kraków 3:09.30 259 42.78 48.99
7. Badan Dawid SO 99 Victoria Kozy 3:09.74 257 44.12 48.88
8. Nowak Konrad SO 99 Ósemka Oświęcim 3:09.79 257 42.81 48.62
9. Wichary Paweł 99 NKP Bielsko Biała 3:55.13 135 52.93 59.96


<< TOP >>
Konkurencja 23
7/10/2012 - 13:36
Dziewcząt, 100m dowolny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Łukasik Julia 00 CKiS Skawina 1:13.94 328 35.09 38.85
2. Łęczyńska Aleksandra 00 UKS SP 8 Chrzanów 1:18.44 275 37.02 41.42
3. Gajewska Katarzyna 00 Jasień Sucha Besk. 1:30.56 178 43.09 47.47
4. Skorupa Maria 00 Siemacha ARS Kraków 1:43.50 119 47.62 55.88
5. Migas Sara 00 Siemacha ARS Kraków 1:48.12 105 50.15 57.97

11 lat

1. Działkowska Natalia 01 NKP Bielsko Biała 1:13.34 336 35.85 37.49
2. Wagner Monika 01 Salmo Żory 1:15.75 305 37.69 38.06
3. Misiejuk Aldona 01 UKS SP 8 Chrzanów 1:16.96 291 36.50 40.46
4. Żurawska Sabina 01 Ósemka Oświęcim 1:21.13 248 38.86 42.27
5. Bajorek Katarzyna 01 Jordan Kraków 1:21.85 242 39.43 42.42
6. Pogorzelska Laura 01 SMS Galicja Kraków 1:22.33 237 38.24 44.09
7. Kulawik Weronika 01 UKS SP 8 Chrzanów 1:22.63 235 39.47 43.16
8. Dworok Julia 01 Salmo Żory 1:23.91 224 40.07 43.84
9. Cichoń Weronika 01 Jordan Kraków 1:25.42 212 41.42 44.00
10. Mikołajczyk Paulina 01 Jordan Kraków 1:25.76 210 40.97 44.79
11. Konderak Martyna 01 Jasień Sucha Besk. 1:25.91 209 40.24 45.67
12. Sikora Kaludia 01 Jordan Kraków 1:26.06 208 40.10 45.96
13. Twardosz Kamila 01 Jordan Kraków 1:26.35 206 42.16 44.19
14. Malik Julianna 01 Jordan Kraków 1:26.99 201 41.17 45.82
15. Ochab Julia 01 NKP Bielsko Biała 1:28.78 189 41.95 46.83
16. Bacik Laura 01 Ósemka Oświęcim 1:29.31 186 42.85 46.46
17. Koczur Wiktoria 01 Victoria Kozy 1:29.36 186 43.08 46.28
18. Woźniak Natalia 01 Jordan Kraków 1:29.60 184 42.52 47.08
19. Balon Gabriela 01 Ósemka Oświęcim 1:29.97 182 41.77 48.20
20. Jurecka Katarzyna 01 Unia Busko-Zdrój 1:30.89 176 42.34 48.55
21. Ochał Maja 01 SMS Galicja Kraków 1:30.95 176 44.00 46.95
22. Sidwa Zofia 01 SMS Galicja Kraków 1:31.80 171 43.41 48.39
23. Telesiewicz Aleksandra 01 Ósemka Oświęcim 1:34.40 157 43.52 50.88
24. Surpeta Julia 01 Jordan Kraków 1:39.79 133 46.09 53.70
25. Chorosz Angelika 01 NKP Bielsko Biała 1:41.40 127 46.27 55.13
DYSKW. Śmietana Karolina 01 Jordan Kraków
O4 - przedwczesny start  (Czas: 13:41)

PK Woźniak Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 1:25.01 216 40.58 44.43
PK Lichota Karolina 02 UKS SP 8 Chrzanów 1:35.79 151 43.90 51.89
NIE UK. Kiszka Dominika 02 UKS SP 8 Chrzanów


<< TOP >>
Konkurencja 24
7/10/2012 - 13:48
Chłopców, 100m dowolny 11 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt. 50m 100m
12 lat

1. Majerski Jakub 00 SMS Galicja Kraków 1:10.73 256 33.59 37.14
2. Plutecki Dawid 00 SMS Galicja Kraków 1:11.08 252 34.09 36.99
3. Olszowski Miłosz 00 NKP Bielsko Biała 1:21.37 168 40.20 41.17
4. Łątka Jakub 00 NKP Bielsko Biała 1:21.80 165 40.02 41.78
5. Kłyczek Przemysław 00 Ósemka Oświęcim 1:31.68 117 38.54 53.14
6. Piwowarczyk Patryk 00 Siemacha ARS Kraków 1:36.50 100 45.51 50.99

11 lat

1. Milbrant Kacper 01 Salmo Żory 1:11.95 243 35.82 36.13
2. Wójcik Antoni 01 STP Nowy Sącz 1:14.31 221 35.10 39.21
3. Koczur Jan 01 SMS Galicja Kraków 1:14.85 216 36.15 38.70
4. Zając Sebastian 01 Jordan Kraków 1:16.98 198 36.61 40.37
5. Słaby Jan 01 STP Nowy Sącz 1:18.47 187 37.58 40.89
6. Krzemiński Patryk 01 Unia Busko-Zdrój 1:18.97 184 38.46 40.51
7. Dudzik Sebastian 01 CKiS Skawina 1:22.34 162 38.16 44.18
8. Janik Jakub 01 Ósemka Oświęcim 1:23.92 153 38.68 45.24
9. Pawlicki Mateusz 01 Victoria Kozy 1:24.55 150 41.96 42.59
10. Sadlik Bartłomiej 01 Ósemka Oświęcim 1:24.61 149 40.02 44.59
11. Miłek Kamil 01 Jordan Kraków 1:26.14 141 40.64 45.50
12. Łoziński Bruno 01 Ósemka Oświęcim 1:26.84 138 41.04 45.80
13. Rogowski Piotr 01 SMS Galicja Kraków 1:26.94 138 44.62 42.32
14. Telega Kamil 01 SMS Galicja Kraków 1:26.96 138 40.47 46.49
15. Hałupka Patrick 01 Jordan Kraków 1:27.11 137 42.31 44.80
16. Wójcik Paweł 01 SMS Galicja Kraków 1:27.39 135 40.93 46.46
17. Węglarz Mikołaj 01 NKP Bielsko Biała 1:27.54 135 41.66 45.88
18. Kamyk Jakub 01 Ósemka Oświęcim 1:28.05 132 41.88 46.17
19. Hurnik Jakub 01 Ósemka Oświęcim 1:29.43 126 43.06 46.37
20. Zapała Kacper 01 Jordan Kraków 1:29.93 124 43.84 46.09
21. Pietruszka Jakub 01 Jordan Kraków 1:33.91 109 44.68 49.23
22. Łysek Maciej 01 SMS Galicja Kraków 1:34.59 107 44.86 49.73
23. Lemek Tomasz 01 SMS Galicja Kraków 1:36.63 100 46.58 50.05
24. Orzechowski Michał 01 Ósemka Oświęcim 1:36.96 99 45.04 51.92
25. Kasprzyk Maciej 01 Ósemka Oświęcim 1:37.34 98 45.86 51.48
26. Tomala Krzysztof 01 Ósemka Oświęcim 1:37.99 96 45.42 52.57
DYSKW. Jąkalski Wojciech 01 Victoria Kozy
O4 - przedwczesny start  (Czas: 13:54)


<< TOP >>
Konkurencja 25
7/10/2012 - 14:00
Dziewcząt, 400m dowolny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Leszczyńska Klaudia Julia 99 Fala Niepołomice 4:52.49 518
50m:
100m:
35.43
1:12.88
35.43
37.45
150m:
200m:

2:26.34
250m:
300m:

3:40.17
350m:
400m:

4:52.49
2. Śliwowska Katarzyna SO 99 Delfinek SP 54 Bytom 5:01.65 472
50m:
100m:
35.19
1:13.73
35.19
38.54
150m:
200m:

2:29.81
250m:
300m:

3:46.75
350m:
400m:

5:01.65
3. Jankowska Justyna 99 Kmita Zabierzów 5:03.65 463
50m:
100m:
35.10
1:13.04
35.10
37.94
150m:
200m:

2:28.84
250m:
300m:

3:46.45
350m:
400m:

5:03.65
4. Pająk Liliana SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 5:06.32 451
50m:
100m:
34.77
1:13.61
34.77
38.84
150m:
200m:

1:53.31
250m:
300m:
350m:
400m:

5:06.32
5. Adamiec Dominika SO 99 Jedynka Zabrze 5:12.08 426
50m:
100m:
35.49
1:15.27
35.49
39.78
150m:
200m:

2:36.05
250m:
300m:

3:55.69
350m:
400m:

5:12.08
6. Bocheńska Wiktoria SO 99 SiKReT Gliwice 5:12.25 425
50m:
100m:
36.07
1:15.66
36.07
39.59
150m:
200m:
1:55.29
2:35.39
39.63
40.10
250m:
300m:
3:15.22
3:55.67
39.83
40.45
350m:
400m:
4:35.17
5:12.25
39.50
37.08
7. Grela Karolina 99 Kmita Zabierzów 5:12.84 423
50m:
100m:
36.33
1:15.74
36.33
39.41
150m:
200m:
1:55.97
2:36.67
40.23
40.70
250m:
300m:
3:17.53
3:57.60
40.86
40.07
350m:
400m:
4:36.59
5:12.84
38.99
36.25
8. Sikora Adrianna 99 SMS Galicja Kraków 5:13.83 419
50m:
100m:
35.09
1:14.09
35.09
39.00
150m:
200m:

2:34.54
250m:
300m:

3:54.24
350m:
400m:

5:13.83
9. Kuś Natalia SO 99 MOS CSiR Dąbrowa Grn. 5:14.11 418
50m:
100m:
35.36
1:14.25
35.36
38.89
150m:
200m:

2:33.63
250m:
300m:

3:54.71
350m:
400m:

5:14.11
10. Lipiarska Zofia 99 Kmita Zabierzów 5:17.39 405
50m:
100m:
34.06
1:15.86
34.06
41.80
150m:
200m:

2:36.58
250m:
300m:

3:58.99
350m:
400m:

5:17.39
11. Wysmolinska Katarzyna SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 5:18.66 400
50m:
100m:
35.00
1:13.79
35.00
38.79
150m:
200m:

2:34.29
250m:
300m:

3:55.40
350m:
400m:

5:18.66
12. Kogut Aleksandra 99 AZS AGH Kraków 5:19.06 399
50m:
100m:
35.69
1:15.22
35.69
39.53
150m:
200m:

2:36.94
250m:
300m:

3:58.62
350m:
400m:

5:19.06
13. Palka Maria SO 99 Ósemka Oświęcim 5:29.30 363
50m:
100m:
37.00
1:18.13
37.00
41.13
150m:
200m:

2:41.32
250m:
300m:

4:05.79
350m:
400m:

5:29.30
14. Pałys Helena 99 SMS Galicja Kraków 5:29.97 360
50m:
100m:
35.43
1:19.26
35.43
43.83
150m:
200m:

2:41.25
250m:
300m:

4:07.20
350m:
400m:

5:29.97
15. Strączyńska Martyna 99 SMS Galicja Kraków 5:40.50 328
50m:
100m:
38.25
1:22.02
38.25
43.77
150m:
200m:

2:49.77
250m:
300m:

4:16.75
350m:
400m:

5:40.50
16. Niemiec Adrianna 99 SMS Galicja Kraków 5:41.00 326
50m:
100m:
37.05
1:19.45
37.05
42.40
150m:
200m:

2:47.32
250m:
300m:

4:14.82
350m:
400m:

5:41.00
17. Żmudzka Aleksandra 99 SMS Galicja Kraków 5:42.54 322
50m:
100m:
38.19
1:20.80
38.19
42.61
150m:
200m:

2:47.02
250m:
300m:

4:16.35
350m:
400m:

5:42.54
18. Lesiak Aleksandra 99 SMS Galicja Kraków 5:43.27 320
50m:
100m:
39.64
1:21.87
39.64
42.23
150m:
200m:

2:48.84
250m:
300m:

4:17.59
350m:
400m:

5:43.27
19. Papla Izabela SO 99 Victoria Kozy 5:47.70 308
50m:
100m:
38.41
1:21.90
38.41
43.49
150m:
200m:

2:50.87
250m:
300m:

4:20.03
350m:
400m:

5:47.70
20. Janik Milena 99 Fala Niepołomice 5:50.35 301
50m:
100m:
38.61
1:22.32
38.61
43.71
150m:
200m:

2:50.50
250m:
300m:

4:20.25
350m:
400m:

5:50.35
21. Lichwa Dominika SO 99 SiKReT Gliwice 5:52.85 295
50m:
100m:
36.13
1:18.09
36.13
41.96
150m:
200m:

2:42.24
250m:
300m:

4:07.67
350m:
400m:

5:52.85
22. Waryan Karolina 99 SMS Galicja Kraków 6:10.73 254
50m:
100m:
43.30
1:31.34
43.30
48.04
150m:
200m:

3:05.85
250m:
300m:

4:40.47
350m:
400m:

6:10.73

12 lat

1. Węgrzyn Natalia 00 Aquarius Myślenice 5:14.85 415
50m:
100m:
35.63
1:15.36
35.63
39.73
150m:
200m:

2:36.28
250m:
300m:

3:56.44
350m:
400m:

5:14.85
2. Sikora Marta 00 Jasień Sucha Besk. 5:28.16 366
50m:
100m:
37.15
1:17.99
37.15
40.84
150m:
200m:
1:59.81
2:41.73
41.82
41.92
250m:
300m:
3:23.73
4:06.18
42.00
42.45
350m:
400m:
4:48.34
5:28.16
42.16
39.82
3. Podeśny Emilia 00 Kmita Zabierzów 5:32.46 352
50m:
100m:
37.87
1:20.72
37.87
42.85
150m:
200m:

2:46.47
250m:
300m:

4:12.51
350m:
400m:

5:32.46
4. Krzyszkowska Izabela 00 Pływak Bochnia 5:36.19 341
50m:
100m:
36.97
1:17.91
36.97
40.94
150m:
200m:
1:59.66
2:43.06
41.75
43.40
250m:
300m:
3:26.68
4:10.86
43.62
44.18
350m:
400m:
4:54.99
5:36.19
44.13
41.20
5. Warszawska Karolina 00 Pływak Bochnia 5:50.51 301
50m:
100m:
38.67
1:22.78
38.67
44.11
150m:
200m:

2:55.61
250m:
300m:

4:24.33
350m:
400m:

5:50.51
6. Szmidt Milena 00 Kmita Zabierzów 5:57.40 283
50m:
100m:
39.59
1:23.38
39.59
43.79
150m:
200m:

2:53.49
250m:
300m:

4:25.98
350m:
400m:

5:57.40
7. Lusina Gabriela 00 Kmita Zabierzów 6:02.83 271
50m:
100m:
41.08
1:28.78
41.08
47.70
150m:
200m:
2:16.93
3:04.93
48.15
48.00
250m:
300m:
3:48.64
4:34.40
43.71
45.76
350m:
400m:
5:21.89
6:02.83
47.49
40.94
8. Ryś Zofia 00 Ósemka Oświęcim 6:05.35 265
50m:
100m:
40.30
1:26.66
40.30
46.36
150m:
200m:

3:02.05
250m:
300m:

4:37.16
350m:
400m:

6:05.35
9. Bachorczyk Kinga 00 Jasień Sucha Besk. 6:11.39 253
50m:
100m:
39.67
1:24.25
39.67
44.58
150m:
200m:

2:59.22
250m:
300m:

4:35.56
350m:
400m:

6:11.39


<< TOP >>
Konkurencja 26
7/10/2012 - 14:36
Chłopców, 400m dowolny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Rok ur. Czas Pkt.
13 lat

1. Kempa Mikołaj SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:36.34 456
50m:
100m:
30.86
1:05.21
30.86
34.35
150m:
200m:

2:16.22
250m:
300m:

3:26.96
350m:
400m:

4:36.34
2. Macner Michał SO 99 Park Wodny Tarn. Góry 4:50.07 394
50m:
100m:
31.65
1:07.45
31.65
35.80
150m:
200m:
2:20.70
2:20.70
1:13.25 250m:
300m:

3:35.83
350m:
400m:

4:50.07
3. Stec Kacper 99 Kmita Zabierzów 4:53.82 379
50m:
100m:
32.93
1:09.83
32.93
36.90
150m:
200m:

2:25.45
250m:
300m:

3:41.00
350m:
400m:

4:53.82
4. Ostrowski Dominik SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 4:57.38 366
50m:
100m:
34.17
1:12.24
34.17
38.07
150m:
200m:

2:27.47
250m:
300m:

3:42.98
350m:
400m:

4:57.38
5. Wasiuk Jakub SO 99 MMKS Kędzierzyn Koźle 5:01.27 352
50m:
100m:
35.12
1:13.35
35.12
38.23
150m:
200m:

2:30.14
250m:
300m:

3:46.91
350m:
400m:

5:01.27
6. Sordyl Mateusz SO 99 Victoria Kozy 5:06.65 334
50m:
100m:
34.52
1:13.12
34.52
38.60
150m:
200m:

2:32.07
250m:
300m:

3:50.37
350m:
400m:

5:06.65
7. Goleniec Kamil SO 99 Ósemka Oświęcim 5:07.82 330
50m:
100m:
34.02
1:12.63
34.02
38.61
150m:
200m:

2:31.35
250m:
300m:

3:50.93
350m:
400m:

5:07.82
8. Fiedosiuk Rafał SO 99 H2O Jastrzębie Zdr. 5:08.11 329
50m:
100m:
34.23
1:12.71
34.23
38.48
150m:
200m:

2:32.98
250m:
300m:

3:52.24
350m:
400m:

5:08.11
9. Blachura Patryk SO 99 Victoria Kozy 5:11.93 317
50m:
100m:
35.66
1:16.80
35.66
41.14
150m:
200m:

2:40.12
250m:
300m:

3:57.45
350m:
400m:

5:11.93
10. Ciastoń Sebastian SO 99 UKS SP 8 Chrzanów 5:13.60 312
50m:
100m:
36.05
1:15.95
36.05
39.90
150m:
200m:

2:35.16
250m:
300m:

3:55.28
350m:
400m:

5:13.60
11. Krulikowski Maciej SO 99 Ósemka Oświęcim 5:13.90 311
50m:
100m:
34.04
1:14.98
34.04
40.94
150m:
200m:

2:37.67
250m:
300m:

3:58.02
350m:
400m:

5:13.90
12. Mazur Dominik 99 Kmita Zabierzów 5:19.91 294
50m:
100m:
35.70
1:14.90
35.70
39.20
150m:
200m:

2:35.41
250m:
300m:

3:57.14
350m:
400m:

5:19.91
13. Łęczycki Kamil 99 STP Nowy Sącz 5:21.44 290
50m:
100m:
34.06
1:13.81
34.06
39.75
150m:
200m:

2:33.74
250m:
300m:

3:54.16
350m:
400m:

5:21.44
14. Gil Kamil 99 SMS Galicja Kraków 5:21.49 289
50m:
100m:
36.01
1:16.49
36.01
40.48
150m:
200m:
1:57.75
2:39.47
41.26
41.72
250m:
300m:
3:21.15
4:02.73
41.68
41.58
350m:
400m:
4:43.97
5:21.49
41.24
37.52
15. Marczuk Szymon SO 99 Unia Oświęcim 5:22.37 287
50m:
100m:
34.54
1:14.59
34.54
40.05
150m:
200m:

2:38.37
250m:
300m:

4:01.05
350m:
400m:

5:22.37
16. Masłowski Konrad SO 99 Ósemka Oświęcim 5:27.59 273
50m:
100m:
36.67
1:19.41
36.67
42.74
150m:
200m:

2:42.83
250m:
300m:

4:07.80
350m:
400m:

5:27.59
17. Stępień Marek 99 SMS Galicja Kraków 5:30.35 267
50m:
100m:
36.24
1:17.53
36.24
41.29
150m:
200m:
2:00.17
2:42.67
42.64
42.50
250m:
300m:
3:25.57
4:08.38
42.90
42.81
350m:
400m:
4:50.48
5:30.35
42.10
39.87

12 lat

1. Kowalski Karol 00 Unia Busko-Zdrój 5:05.07 339
50m:
100m:
34.09
1:12.45
34.09
38.36
150m:
200m:

2:30.63
250m:
300m:

5:48.37
350m:
400m:

5:05.07
2. Biecki Szymon 00 Ósemka Oświęcim 5:21.53 289
50m:
100m:
36.82
1:17.76
36.82
40.94
150m:
200m:

2:39.84
250m:
300m:

4:02.54
350m:
400m:

5:21.53
3. Chyba Łukasz 00 Kmita Zabierzów 5:28.52 271
50m:
100m:
37.76
1:18.90
37.76
41.14
150m:
200m:

2:42.73
250m:
300m:

4:06.59
350m:
400m:

5:28.52
4. Henke Marek 00 Fala Niepołomice 5:31.83 263
50m:
100m:
36.76
1:18.66
36.76
41.90
150m:
200m:

2:45.20
250m:
300m:

4:10.57
350m:
400m:

5:31.83
5. Michalczyk Andrzej 00 Pływak Bochnia 5:36.30 253
50m:
100m:
36.99
1:19.71
36.99
42.72
150m:
200m:

2:45.80
250m:
300m:

4:12.26
350m:
400m:

5:36.30
6. Sionkowski Arkadiusz 00 Kmita Zabierzów 5:41.80 241
50m:
100m:
38.75
1:23.13
38.75
44.38
150m:
200m:

2:51.70
250m:
300m:

4:19.36
350m:
400m:

5:41.80
7. Całka Jakub 00 Pływak Bochnia 6:07.92 193
50m:
100m:
38.66
1:26.73
38.66
48.07
150m:
200m:

3:03.16
250m:
300m:

4:37.47
350m:
400m:

6:07.92
8. Greczanik Paweł 00 Ósemka Oświęcim 6:16.37 180
50m:
100m:
41.23
1:28.04
41.23
46.81
150m:
200m:
2:16.63
3:04.42
48.59
47.79
250m:
300m:
3:51.21
4:39.65
46.79
48.44
350m:
400m:
5:26.55
6:16.37
46.90
49.82
9. Borowski Daniel 00 Ósemka Oświęcim 6:40.56 149
50m:
100m:
40.97
1:30.87
40.97
49.90
150m:
200m:

3:14.55
250m:
300m:

4:58.90
350m:
400m:

6:40.56


<< TOP >>
Konkurencja 27
7/10/2012 - 15:05
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny 12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Czas Pkt.
13 lat

1. Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 4:44.61 391
Jankowska Justyna
Grela Karolina
99
99
1:09.32
1:10.93
Podeśny Emilia
Lipiarska Zofia
00
99
1:11.93
1:12.43

12 lat

1. Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 5:15.84 286
Sereś Magdalena
Ryś Zofia
00
00
1:17.33
1:21.43
Leszczyńska Zuzanna
Zawisza Alina
00
00
1:20.28
1:16.80


<< TOP >>
Konkurencja 28
7/10/2012 - 15:12
Chłopców, 4 x 100m dowolny

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2011
Pozycja Czas Pkt.
13 lat

1. Kmita Zabierzów 1 Kmita Zabierzów 4:35.06 295
Koprynia Tomasz
Chyba Łukasz
99
00
1:07.75
1:13.45
Stec Kacper
Mazur Dominik
99
99
1:07.89
1:05.97

12 lat

1. Ósemka Oświęcim 1 Ósemka Oświęcim 4:57.55 233
Biecki Szymon
Szałaśny Bartosz
00
00
Jedliński Radosław
Niedziela Hubert
00
00


Obsługa zawodów: SMS SwimArt Myślenice
.
.
http://www.swimart.pl/
.
.
zawody@swimart.pl
.
.